PolBox.TV – oglądanie polskiej telewizji przez Internet jest możliwe. Oferta serwisu jest skierowana do każdego Polaka, który na obczyźnie tęskni za polską telewizją. Rozwiązanie, które daje gwarancję najwyższej jakości telewizji online, bez ukrytych kosztów i specjalnych wymagań sprzętowych. https://polbox.tv

60e6f4aa20340.jpg

PolBox.TV ‑ telewizja online za darmo, dla Ciebie i Twoich najbliższych

Nie musisz się już dłużej zastanawiać, jakie rozwiązanie wybrać dla Ciebie i Twojej rodziny, jeśli chodzi o telewizję Internetową. PolBox.TV i nowa zaskakująca oferta rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości. Wystarczy kilka kliknięć, dostęp do Internetu – obojętnie gdzie jesteś, i ulubiony telewizor , telefon lub tablet.

Darmowa TV – PolBox.TV, jak to działa?

Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie podjęli ostatecznej decyzji, w jaką telewizję online zainwestować. PolBox.TV wychodząc naprzeciw swoim Klientom, zdecydował przygotować specjalną darmową ofertę. Wystarczy jedynie wypełnienie formularza na stronie internetowej PolBox.TV i już możesz się cieszyć polską telewizją online. Darmowy pakiet jest dostępny przez 3 dni i możesz korzystać z całej oferty Premium całkowicie za darmo, bez ukrytych kosztów. Daje Ci to najlepszą możliwość przetestowania usługi i wybrania najlepiej dopasowanej opcji dla Ciebie i Twojej rodziny.

60e6f4e2e87f7.jpg

PolBox.TV ‑ co w darmowej ofercie?

PolBox.TV daje Ci możliwość, aby najlepsza polska TV już na zawsze zagościła w Twoim domu, dając radość nie tylko Tobie z oglądania najlepszych filmów i seriali, ale całej Twojej rodzinie. Telewizja online na żywo dostępna w pakiecie próbnym obejmuje:

  • Więcej niż 120 polskich kanałów transmitowanych na żywo
  • Dostęp na 2 tygodni do Archiwum wszystkich programów
  • Funkcję Mulitiroom, czyli telewizja w całym domu
  • Kanały w najwyższej jakości HD
  • Specjalne Kanały dla dorosłych

Okres testowy będzie idealny, aby każdy z członków rodziny mógł wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie, a Ty za to nic nie zapłacisz. Przekonaj się, że nie ma lepszej telewizji online niż oferta polskiej telewizji Internetowej PolBox.TV. Decyzja należy tylko do Ciebie i Twojej rodziny.

PolBox.TV ‑  wiadomości, seriale, filmy, sport po polsku od teraz w Twoim domu!

Oferta PolBox.TV jest skierowana do najbardziej wymagających kinomaniaków, którzy bez względu na upodobania odnajdą w niej coś dla siebie. Sport, ulubione seriale, filmy w najwyższej jakości HD, kanały dla dzieci, najlepsze kanały informacyjne i wiele więcej już czeka na Ciebie w darmowej ofercie polskiej telewizji Internetowej PolBox.TV